O nas

Kim jesteśmy?

KAWANA to niewielka palarnia, która zrzesza pasjonatów kawy.
Cały nasz zespół pracuje z kawą od wielu lat. Uczymy się jej każdego dnia, dzięki czemu możemy oferować kawę najwyższej jakości z najodleglejszych zakątków świata.


Mamy w swojej ofercie kilkanaście rodzajów kaw z segmentu speciality z wyselekcjonowanych plantacji.

Nasza kawa jest starannie uprawiana, zbierana i przetwarzana. To skąd pochodzą nasze towary oraz jak zostały wyprodukowane, jest dla nas niezwykle ważne. Tak robimy zakupy i tak pracujemy. To daje możliwość odpowiedzialnej konsumpcji na najwyższym poziomie!

Gdzie jesteśmy?

Stacjonarnie można nas odwiedzić we Wrzeszczu, niezwykle malowniczej dzielnicy Gdańska przy ul. Konrada Wallenroda 7, siedem dni w tygodniu.

Zaopatrzycie się u nas w świeżo palone ziarna, jak również spróbujcie kawy na bazie espresso lub parzonej metodami alternatywnymi, otrzymując przy okazji fachowe wskazówki dotyczące wybranej kawy.
Oprócz powyższej lokalizacji znaleźć nas można na popularnym Bazarze Natury przy ul. Słowackiego 19, teren Garnizonu w Gdańsku.

Sklep/Kawiarnia
ul. K. Wallenroda 7, 80-438 Gdańsk
pn-sb 10:00-17:00
ndz 10:00-16:00
tel.+48 885 059 588
mail: kawana@kawana.pl

Stanowisko Bazar Natury
ul. J. Słowackiego 19A, 80-257 Gdańsk
czw 11:00-18:00
sb 9:00-15:00

NASZ ZESPÓŁ

Zrzeszamy prawdziwych pasjonatów kawy. Cały nasz zespół pracuje z kawą od wielu lat.

Kawa jest naszą pasją

Uczymy się jej każdego dnia. Mamy w swojej ofercie kilkanaście rodzajów kaw z segmentu speciality z wyselekcjonowanych plantacji.

SPRÓBUJ SAM

Odwiedź nasz sklep lub stanowisko na Bazarze Natury!