Współpraca

OFERTA SZKOLEŃ, WARSZTATÓW I OBSŁUGI EVENTÓW

Dla biur


Jesteśmy zawsze bardzo otwarci na nową współpracę z wieloma firmami. Bez względu na to, czy jest to kawiarnia, biuro, restauracja, hotel czy browar – chętnie dostarczymy Ci naszą kawę na specjalnych warunkach, podzielimy się naszym doświadczeniem i przeszkolimy Twoich pracowników. Prosimy o kontakt, z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę. 

Szkolenia


Najlepsze ziarno to nie wszystko. Trzeba wiedzieć, jak zaparzyć kawę, jakiego użyć sprzętu i jak się z nim obchodzić. Dlatego doradzamy naszym klientom, jaką kawę wybrać, jaki sprzęt kupić. Prowadzimy doradztwo w gastronomii i pasjami szkolimy baristów – zawodowych i domowych. Skorzystaj z naszej wiedzy, by nie musieć się uczyć na własnych błędach!

WARSZTATY


Prowadzimy też profesjonalne warsztaty oraz cuppingi połączone z prezentacją na temat kawy, trendów na rynku, sposobów testowania kawy. Może to być atrakcja dla uczestników rozmaitych zjazdów, spotkań, konferencji. Program wszelkiego rodzaju prezentacji i występów gościnnych ustalamy oczywiście indywidualnie

EVENTY


Posiadamy zaplecze sprzętowe (ekspresy, młynki) oraz mobilny bar, którym jesteśmy w stanie obsłużyć targi, spotkania biznesowe, eventy plenerowe. Nasi bariści sprostają każdej sytuacji swą profesjonalną obsługą!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY


    Kontakt do Kawany:

    tel.+48 609 653 861

    mail: kawana@kawana.pl